Накипіло. Український журналіст став репером і випустив відвертий альбом "Двадцять два"

Той випадок, коли без популізму про наболіле всіх без винятку українців.

Ponomariovv - нове ім'я на українській реп-сцені. Тільки його тексти, як і сама історія артиста, відрізняється від усього того, що зазвичай ми асоціюємо зі словом "реп".

Віктор Пономарьов - редактор новин на телеканалі UA:Перший. Він поєднує журналістику з творчістю, відображуючи у своїх текстах думки та спостереження за сучасним станом України. Його реп - гостросоціальний, просякнутий темами війни, зради та політики. Однак особливістю є те, що ці тексти не викликають відрази й відчуття хайпу на болючих темах.

Це все можна чути у збірці "Двадцять два". До альбому увійшло 7 треків, один з яких журналіст записав разом з фіналістом вокального шоу - Лукою. 

"Я бачу новини кожного дня, я вразлива людина і вимушений пропускати інформаційний потік через себе. Це все вилилося назовні завдяки моєму альбому. Важко тримати в собі інформацію про полеглих на війні, важко усвідомлювати політичну ситуацію. Тому я вирішив розповісти про це в музичній формі. Це важка й емоційна музика, під яку не потанцюєш, але відчути мурашки на шкірі можна", - прокоментував Віктор. 

Разом з альбомом, артист випустив кліп на лід-трек платівки "Новини". Це історія про війну та сприйняття її молодим хлопцем через екран телевізору. У кліпі згадується Янукович, Сенцов та захоплені росіянами українські моряки. 

У зніманнях кліпу брали участь колеги Віктора та друзі. Режисеркою стала Марина Ілляхова.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту