Накручує пенсійний стаж: українська балерина встановила рекорд за кількістю фуете (відео)

Христина Шишпор так "розкрутилася", що потрапила в Національний реєстр рекордів України

Прима-балерина Національного театру опери та балету України Христина Шишпор під час вистави "Лебедине озеро" на музику Петра Чайковського встановила рекорд.

Вона зробила 48 фуете, тобто повних обертів на пуантах. При цьому музика розрахована на 32 фуете, тому музикантам довелося імпровізувати!

Мабуть, невисокі зарплати артистів балету змушують їх крутитися щосили. Тепер незадоволений рекордом балерини завгосп театру  - він засмучується через підвищений у півтора рази знос пуантів і надмірне навантаження на музичні інструменти. А недоброзичливці прими вважають, що таким чином вона накручує собі пенсійний стаж!

Це якщо пожартувати, а якщо серйозно - унікальне досягнення Шишпор офіційно включили до Національного реєстру рекордів України. Дивіться, як це було.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту