Нардепам не платитимуть, якщо ті будуть прогулювати засідання та не голосуватимуть

Фото: Facebook Слуга Народу
У Верховній Раді ухвалили новий закон. За нього були 265 депутатів.

На засіданні ВР 16 жовтня ухвалили новий закон. Народні депутати позбавляються права на депутатські виплати, якщо без поважної причини не голосують або не з'являються на засідання комітетів. Рішення ухвалили, адже за нього були 265 нардепів, повідомляють на офіційному сайті Верховної Ради України. 

Як відомо, народні обранці отримують окрім зарплатні ще додаткові кошти. Ці гроші називаються депутатськими виплатами і розмір їх, до речі, майже такий як і сама зарплатня (вона у нардепів дорівнює приблизно 20 тисяч гривень). Так от депутатські виплати - це гроші, які "народні" витрачають на виконання своїх депутатських повноважень.

Що ж зміниться?

Відтепер, якщо народний обранець протягом календарного місяця без будь-яких вагомих причин не бере участь у 30% всіх голосувань на пленарних засіданнях ВР, чи у більш ніж 50% засідань комітету, до якого входить, то не бачити йому депутатських виплат.😳

Також, за новим законом, нардепи відмовляться від процедури письмової реєстрації парламентаріїв на пленарних засіданнях. Працюватиме електронна реєстрація. Процедура проста: перед відкриттям кожного пленарного засідання нардеп має просто натиснути кнопку "за" і тим самим автоматично реєструється. Якщо цього не зробив - теж не біда. Головне - голосувати під час засідання і електронна система автоматично спрацює. 

Дані обліку участі нардепів у голосуваннях при прийнятті рішень будуть оприлюднюватись у відсотках за кожен день пленарних засідань на офіційному сайті ВР та на особистій сторінці депутата, яка розміщена на веб-сайті ВР.

Закон вводиться в дію з першого числа наступного місяця. Тому, народні обранці, з листопада радимо вам засідання не прогулювати, голосувати не забувати. Бо, якщо в школі за таке ставили погані оцінки, то тут значно серйозніше - залишитесь без грошиків.😊

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту