Наркоторговці врятували поліцейських, але не уникли арешту (відео)

Фото: Unsplash by Andrew Palmer
Біля берегів Іспанії злочинці врятували правоохоронців, які тонули. Але цим самим наркоторговці "потопили" себе.

Хотіли, як краще, а вийшло - як завжди.😆

Наркоторговці врятували потопаючих поліцейських, але потім правоохоронці їх всерівно заарештували, пише theБабель з посиланням на Europe Press.

Біля берегів провінції Малага (Іспанія), правоохоронці проводили спецоперацію із затримання наркоторговців. В певний момент вони почали переслідувати катер на якому було 4 злочинці. Та щось пішло не так і "доганялки на воді" закінчились аварією. Наркоторговцям - нічого, а 3 правоохоронці - за бортом.  

У спецоперації брав також участь екіпаж поліцейських на вертольоті. Звідти і звернулись за допомогою мікрофона до злочинців, щоб ті прийшли на допомогу потопаючим полісменам. 

Наркоторговці по доброті душевній витягнули правоохоронців і тим самим "потопили" себе. Так як у них знайшли 80 тюків з гашишем, загальною вагою приблизно 3 тонни, то їх заарештували на місці та вилучили все те "добро".

Матерiали по темi
Трьох наркоторговців в океані накрила хвиля, тому вони 3 години до порятунку дрейфували на тонні кокаїну (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту