Нарозхват: дівчину одночасно запросили на навчання 115 університетів і коледжів

Антуанетта Лав не могла зупинитися, коли подавала документи.

Випускниця школи з Нового Орлеана Антуанетта Лав отримала 115 запрошень на навчання в коледжі США. Навчальні заклади запропонували дівчині всілякі гранти на загальну суму в $3,7 млн, повідомляє nola.com.

18-річна Антуанетта отримала в школі високий випускний середній бал (3,7 з чотирьох можливих). З таким результатом дівчина вирішила спробувати подати документи в якомога більшу кількість коледжів для продовження освіти. На її запит відгукнулися відразу 115 навчальних закладів.

- Я просто подавала документи. Мені було цікаво, скільки навчальних закладів їх візьмуть. Спочатку я і не думала, що їх буде так багато, але їх ставало все більше і більше, - розповіла Лав.

Життя дівчинки починалася не так вже й райдужно. Вона народилася на шість тижнів раніше терміну, важила всього 4,4 фунта (близько 2 кг) і все, чого хотіла її мати, це щоб Антуанетта вижила. Ні батьки Лав, ні четверо її братів і сестер, з яких вона - наймолодша, не мають вищої освіти.

Крім відмінного навчання в школі вона захоплюється аніме, відеоіграми, займається в гуртках і бере участь в роботі громадських організацій, а у вільний час ще й підробляє продавщицею в галантерейному магазині.

- Антуанетта має намір стати педагогом і хоче почати навчання в коледжі вже цієї осені, - сказала її мати.

До 1 травня випускниці треба зробити вибір з 115 варіантів. За словами Лав, серед її пріоритетів Державний університет Луїзіани, Університет Вальпараїсо і Університет Північного Техасу.

Ситуація у дівчини непроста. Треба вибрати 1 з 115. Найчастіше дівчата стоять перед іншим життєвим вибором. Треба вибрати одного з двох, і вони дуже часто помиляються. І чим дівчина більш освічена, тим ймовірність помилки вища. Тут потрібно просте везіння. Так нехай же Антуанетті Лав пощастить.

Фото:nola.com
Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту