Фото: Unsplash

NASA платитиме $180 тис. студентам, які вирішать проблему з пилом на Місяці

Це допоможе в майбутньому заселити супутник Землі. Так, тепер ми поклали око не тільки на Марс ?.

Місяць має на своїй поверхні пил, який докучає вченим. Якщо його частинки потрапляють у легені людини, вони викликають хвороби й ускладнюють дихання. Крім того, пил руйнує обладнання, шкодить одягу й збиває налаштування техніки. А вченим, які розглядають супутник як можливий новий будинок для людства, потрібно з проблемою остаточно розібратися.

Саме з цією метою NASA шукає студентів, які "здолають" пил. Їм пропонують або придумати, як назовсім прибрати пил, або зменшити його появу на Місяці. Агентство сформує кілька команд з 5-10 осіб, які будуть цим займатися. За дослідження кожна команда отримуватиме 180 000 доларів. Кращі студенти навіть зможуть полетіти на Місяць у межах місії Artemis.

Фахівці NASA запевняють, що студентам будуть дозволяти робити буквально все для тестування ідей - аби бодай якась із них виявилася вдалою.

Але є проблема. Для досліджень залучають американських студентів з профільних навчальних закладів.

Але завжди знайдуться лазівки, чи не так? ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту