NASA шукає клоуна для польоту на Марс

Дослідження встановили: навіть у космосі без гумору неможливо досягти успіху.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) шукає бортового коміка, який зможе вирушити у першу місію на Марс, що планується у 2033 році.

Як повідомляє The Guardian, перука та червоний ніс клоуна – вітаються, однак мове йде, скоріше, про психологічний тип та роль, яку член команди буде відігравати під час космічної подорожі. Адже вчені дослідили, що люди у будь-якому колективі під час важливих місій та експедицій діляться на неформальні ролі: лідера, оповідача, радника, миротворця, клоуна… І ті колективи, де коміка не виявляється, за результатами спостережень, успіху майже ніколи не досягають.

"Це люди, які мають здібності об'єднувати колектив, долати напругу та підвищувати моральний дух", - зазначив антрополог Джеффрі Джонсон з Університету Флориди.

А у таких далеких мандрівках, як на Марс, саме ці якості можуть стати ключовими для успіху місії. Отож, без гумору - навіть у космосі робити нічого

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту