NASA відкриває у космосі готель для роботів (фото)

Фото: nasa.gov
Помічники космонавтів будуть там квартируватися до того часу, поки не знадобляться.

Американське космічне агентство NASA облаштує із зовнішнього боку МКС своєрідний готель для роботів – сховище, у якому зберігатиметься робототехніка. 

Як повідомляє офіційний сайт NASA, готель запрацює вже 4 грудня, а першими його мешканцями стануть два робототехнічні зовнішні локатори (RELL), що призначені для ремонту відсіків космічної станції в разі пошкодження корпусу або розгерметизації.

Готель для роботів – це великий блок, де роботи зберігаються за сприятливих умов до того часу, поки не знадобляться та не будуть активовані.

"Для кожного з роботів, що зберігається, готель забезпечить тепло та фізичний захист від радіації та космічних швидкісних об'єктів, що рухаються у космосі. Його теплова система підтримує ідеальні температури для приладів, допомагаючи їм залишатися функціональними. До того ж цей блок допоможе у разі необхідності легко знайти, взяти та повернути на місце такі необхідні інструменти", - розповів Марк Нейман, менеджер апаратури космічного готелю. 

Фото: nasa.gov
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту