NASA здає в оренду космічний будинок у Нью-Йорку (фото)

Фото: AI SpaceFactory
Розробники пояснюють, що технології з космосу при будівництві приміщення допоможуть зберегти екологію на Землі.

Якщо ми всі дружно не можемо полетіти в космос, то космос прилетить до нас. Точніше його частинка – будинок, який розроблений спеціально для існування на Марсі.

TERA – це будинок, який розробила компанія AI SpaceFactory. Надсучасну будівлю створили на замовлення американського космічного агентства NASA. Від самого початку проект розробляли як прототип марсіанського будинку, який можна спокійно будувати на Червоній планеті й у ньому мешкати (а як нам відомо, Марс є перспективною планетою для досліджень "а чи можливо там жити").

Однак згодом будинок вирішили встановити і на Землі, в Нью-Йорку, та здавати його в оренду, - йдеться на сайті проекту.

Фото: AI SpaceFactory

TERA – футуристичний екологічний простір. Будинок друкують на 3D-принтері з матеріалів, які потім можна компостувати та повернути назад у ґрунт, що зберігає екологію Землі.

Фото: AI SpaceFactory

Генеральний директор AI SpaceFactory Девід Малотт сказав: "Місія TERA - кинути виклик масовим витратам матеріалів будівельної індустрії. Компанія прагне створити ринок для нового типу будівель, які збираються із землі й повертаються в землю".

"Нагороджуючи AI SpaceFactory першим місцем, NASA заохотила нас знайти застосування цієї технології на Землі. Попри те, що ми будемо використовувати її у космосі", – пишуть на сайті проекту.

Шкода тільки, що компанія AI SpaceFactory не може зупинити масове будівництво по всьому світу. Вона хіба що показує своїм прикладом, що будувати можна сучасно та без шкоди планеті.

Ну а поки забудовники, сподіваємось, замисляться про зміну своїх поглядів на сучасне будівництво, космічний будиночок вже можна відвідувати. Чудовий "марсіанський" варіант, як весело й з комфортом провести час у відпустці.

Фото: AI SpaceFactory

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту