Нащадки Анрі Матіса створили вази за мотивами картин знаменитого художника (фото)

Фото: Instagram maison_matisse
Вони відкрили цілий магазин домашнього декору в Парижі, який присвятили свому прадіду.

Правнуки французького художника-фовіста Анрі Матіса настільки надихнулись його роботами, що відкрили в Парижі цілий магазин домашнього декори. Там вони продають вази за мотивами картина Матіса, пише The New York Times.

Керують проєктом Maison Matisse нащадки митця Жан-Матьє Матісс і його сестра Ганна-Максанс. А відкрився магазин, до речі, в день 150-річчя живописця. 

Кожен виріб у магазині виконано у 12 екземплярах. Працюють над ними 4 дизайнери: Ронаном і Ерван Буруллек, Джеймі Хайон і Алессандро Мендіні. Ціна на вази коливається від 7 до 12 тисяч євро. Але не переймайтесь, в майбутньому планують запустити також лінійку дешевих ваз. Перша така партія з 15 предметів буде створена дизайнером Мартою Баковскі за мотивами картини Матісса "Музика" в січні 2020 року.

Матерiали по темi
Бенксі у своїй картині висміяв британський парламент. Цей його витвір продали за 12 млн доларів (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту