Фото: пресслужба "Студії Квартал 95"

Наталія Могилевська зізналася, що передбачила президентство Зеленського

Ні, це не жарт 😂. Ба більше: сам Зеленський цьому здивувався.

20 вересня о 20:20 відбудеться прем'єра Літнього кубка "Ліги Сміху".

Одним з тренерів команд-учасниць стала Наталія Могилевська. Їй дісталися досвідчені "Вінницькі", в сценках яких співачка з'являлася досить часто.

Гумористи в одній з мініатюр іронізували над тим, що у Могилевської й Петра Порошенка виявилося набагато більше спільного, ніж може здатися на перший погляд. "Вони обидва програли Зеленському", - жартують актори.

Сама артистка підкреслила, що до політики не має стосунку. Але зізналася, що свідомо відчувала похід Зеленського у велику політику.

"Скажу чесно, ще за два роки до його президентства я передбачила йому, що таке може трапитися. Це було на дні народження Леоніда Даниловича Кучми. Мені здається, на той момент навіть сам Володимир був здивований моїми словами", - прокоментувала Могилевська.

Володимир також був присутній на зніманнях Літнього кубка, але як глядач.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту