National Geographic та P&G презентували серіал про боротьбу з бідністю (відео)

Фото: Facebook National Geographic

Вчора на каналі National Geographic відбулась прем’єра документального серіалу ACTIVATE. Творці стрічки, яка включає 6 серій, - National Geographic разом з P&G. Основна тема та проблема фільму – боротьба з бідністю, пише MMR.

Автори серіалу, кажуть, що створили проєкт, щоб підвищити рівень обізнаності людей щодо проблеми бідності. Також вони хочуть мобілізувати громадян до змін на платформі Global Citizen, адже, на їх думку, це допоможе усунути прояви бідності у світі до 2030 року.

Кожен епізод серіалу присвячений окремій кампанії, що проводить Global Citizen разом з активістами. Серед відомих активістів: Г'ю Джекман, Пріянка Чопра Джонас, Беккі Джі, Ашер, Common, Рейчел Броснаген, Ґейл Кінг, Бонанг Матхеба, Фаррелл Вільямс, Даррен Крісс та Узо Адуба.

Висвітлюють проблеми усунення крайньої бідності, припинення грошової застави, подолання бар'єрів у навчанні дівчат, фінансування освіти для дітей-переселенців, припинення забруднення пластиком та допомогу у вирішенні водної кризи.

Транслювати серіал будуть у 172 країнах, 43-ма мовами протягом 2019 року. В Україні кожна нова серія виходитиме щопонеділка о 22:00. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту