Навчальний рік в Україні завершать дистанційно

Фото: Pixabay

Українські учні вже не вийдуть з карантину у цьому навчальному році. Про це повідомила тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій, пише osvitoria.media.

"Зважаючи на продовження карантину, розуміємо, що завершуємо навчальний рік дистанційно, для всіх учнів за винятком 11-класників", — зазначила Любомира Мандзій.

Враховувати потрібно поточні оцінки до 12 березня та тематичні оцінювання під час дистанційної освіти.

"Шановні освітяни, ми працюємо з використанням технологій дистанційного навчання фактично до закінчення травня".

МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.

Також, з метою запобігання поширенню COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема — останні дзвоники та випускні вечори.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту