Найбезглуздіше пограбування сталося в Канаді. Це треба бачити!

Двоє грабіжників, судячи з відео, чоловік і жінка вломилися в Vape Shop і забрали ноутбук Acer, iPad, а також кілька електронних сигарет і зробили вони це дуже оригінально.

Пограбування записано на камери спостереження і ця "плівка" має всі шанси стати бестселером. Схоже, злочинці зовсім не уявляли, що потрібно робити під час крадіжки. Вони були настільки смішні, що відео з їх подвигом в YouTube виклав власник постраждалого магазину.

Показуємо покроково, як відбувався злочин.

Майстер маскування

Чи намагався грабіжник замаскуватися, щоб знизити ризик виявлення? Ні. Він прийшов у сітловідбивчій жилетці на пограбування. У буквальному сенсі викрадач весь світиться на запису з камер спостереження.

Делікатний злодій

Не знайшовши нічого на прилавку, злодій від злості штовхнув стенд з пробниками. Вийшло дуже миленько.

Юний (не)Шелдон

Зарядний пристрій для ноутбука виявилося для грабіжника цілою проблемою. У спробах розібратися з упертим проводом, він трощить все навколо. Зрештою, викрадач все-таки перемагає в боротьбі із зарядним пристроєм.

Цінні речі

Пробники з рідинами для електронних сигарет - найменш цінна річ в Vape Shop, але, схоже, грабіжниця про це не знає і вирішила вкрасти саме їх. У підсумку все розсипала!

Відро для сміття краще сумки

Все награбоване намагалися складати у відро для сміття 🤦‍♂️

Підступна вітрина

Злочинниця спробувала розбити вітрину молотком, у відповідь отримала по голові тієї ж вітриною. Це не зупинило жінку. Всі виставкові зразки вона стала згрібати у відро для сміття, але от біда, у відра відвалилося днище, тому все, що викрадачка туди кидала, полетіло на підлогу.

Підсумок

Злодіїв розшукує поліція. Магазин розгромлений. Власник Vape Shop просить поділитися цим відео, щоб допомогти знайти злочинців! Запропонована нагорода 2 тисячі доларів.

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту