Найбільші у світі черепахи можуть вимерти за 10 років, - вчені

Фото: Unsplash by Zdeněk Macháček
Спеціалісти пояснили, чому такі ризики та як цьому запобігти.

Найбільші у світі черепахи - у зоні ризику. Вчені кажуть, що у людей є лише 10 років, щоб врятувати їх від вимирання. Висновок зробили науковці з Fauna and Flora International, пише BBC.

Відомо, що велетенські шкірясті черепахи мігрують на великі відстані щороку. За час такої подорожі можуть переплисти Тихий океан. Але останнім часом вони плутаються у рибільських сітках та вмирають. Ці черепахи живуть у різних куточках планети, але найбільш наражаються на небезпеку представники виду на сході і заході Тихого океану: в Мексиці, Коста-Ріці, Панамі і Нікарагуа. Відомо, що цей вид може важити до 900 кілограм і бути довжиною більше двох метрів. 

Вчені порахували, що для того, щоб за 10 років врятувати шкірястих черепах, то потрібно уникнути загибелі 200-260 особин кожного року. А ще сприяти появі на світ маленьких черепашок, покращуючи умови існування тварин. Їх має народжуватись по сім-вісім тисяч щороку.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту