Найбільший кіт у світі – Аполлон – вийшов на прогулянку

За красенем, вагою у 319 кілограмів, спостерігали сотні людей

На вулицях Мертл-Біч, штат Південна Кароліна, США, час від часу можна побачити дивака, що називає себе Тарзаном, у компанії з нереально величезним котом. Аполлон, так звати чотирилапого гіганта, важить 319 кілограмів. А швидкість, з якою тварина здатна долати перешкоди становить 60км /год.

Відео з прогулянки Тарзан завантажив у Ютьюб, де доволі швидко ролик набрав більше сотні тисяч переглядів. Ясна річ, що від захоплених відгуків та чисельних лайків від фанатів котів відбою немає. Бо попри доволі загрозливий вигляд Аполлона, попестити пухнастого все-таки хочеться.

На запитання користувачів, що і головне – скільки - з'їдає Аполлон під час обіду, господар відповідає: його вихованець, у компанії таки же гігантів, здатен справитися зі стадом слонів. Словом... тварина серйозна.  

Рудий велетень – лігр – найкрупніший представник сімейства котячих, що існують у наш час. Завдовжки ці тварини можуть сягати більше 4 метрів, а вага перевищити 300 кілограмів. Аполлон, як і його родичі, народжений левом-самцем і тигрицею-самицею.  

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту