Фото: Nicolas COMTE / Unsplash

Найгірший день у світі: користувачі соцмережі діляться сумними історіями перших побачень

Серед зажурених - журналісти, блогери та музичні експерти.

Вас покликали на побачення, а ніхто не прийшов?

Чи, можливо, ви занадто заїкалися під час першої зустрічі з симпатичним партнером?

Якщо будь-яку з цих ситуацій ви назвали "найгіршим першим побаченням" - повірте, це дарма. У Твіттері користувачі понад добу діляться прикрими історіями зі своїх перших зустрічей - і вони точно претендують на звання "найгіршого з гірших днів".

Незвичний інтернет-клуб гірких побачень започаткувала журналістка Сара Келлі. Вона попросила своїх підписників поділитися історіями найогидніших зустрічей з пасіями, передає Lenta. 

"Йод" уважно їх перечитав, поспівчував, подекуди навіть поплакав - і публікує найкращі серед найгірших історій. 

Візьміть носовички або запасіться попкорном: короткометражка "Найгірші побачення у світі" стартує у цю мить! 

???

1. Cam Fantastic

Моїй партнерці стало погано. Я різко відштовхнув її в бік - а вона впала у величезну гору сміття і чимось поранили собі голову. Кров і блювота всюди. Я відвіз її до лікаря, але після цього дівчина зникла. Чи варто говорити, що я її не звинувачую ?.

2. Danielle Allsop

Був мій День народження. Він захотів піти у суші (я ненавиджу суші, але я не хотіла бути саме "тією дівчинкою"). Ми замовили ролів на $65, але потім виявилося, що він забув гаманець. На мій день народження.

Досі ненавиджу суші.

3. Hayley Archer

Я кореспондент на телебаченні. Коли він дізнався про це, відразу почав "гуглити" всі мої сюжети. Він 10 хвилин на повній гучності їх дивився в ресторані з мертвою тишею! І весь час давав мені свою "конструктивну критику".

4. Sean Kelly

Не зовсім побачення, але...

Я зустрів дівчину у Тіндері (додаток для знайомства в інтернеті - Ред.). Вона вирішила, що хоче мене побачити, тому проїхала 300 миль (482 км), щоб провести чотири години під дверима квартири. Вона писала мені вийти й привітатися.

Але я не називав їй свою адресу.

5. confusedraptor

Пішов на сліпе побачення з дівчиною за порадою друга, який сказав, що вона дуже мила. Домовилися зустрітися за морозивом, і коли вона мене побачила, тицьнула пальцем і на всю вулицю закричала: "Господи, яке ти страховисько!"

Всі обернулися і подивилися на мене, я хотів померти.

Досі вважаєте, що у вас були погані побачення?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту