Найгучніші трансформації найпопулярнішого символу кіно та гламуру - Hollywood

Цього року виповнюється 96 років з відкриття популярного напису Hollywood, який знаходиться в Лос-Анджелесі на схилі пагорба Маунт-Лі.

Конструкція була офіційно відкрита 13 липня 1923 року. Спочатку вона була довшою - "HOLLYWOODLAND", і створювалася з метою реклами нових житлових кварталів на пагорбах. Передбачалося, що знак простоїть близько півтора року, проте Лос-Анджелесу припав до душі цей незвичайний урбаністичний символ, що став місцевою визначною пам'яткою, тому його вирішили залишити.

Як йдеться на офіційному сайті The Hollywood Sign:

"Це більше, ніж просто дев'ять букв, що позначають район міста. Це один з найбільш впізнаваних символів у світі - метафора амбіцій, успіху та гламуру. Це блискуче місце, індустрію та мрію ми називаємо "Голлівуд ".

За весь час свого існування знак HOLLYWООD змінювався неодноразово, правда, це було несанкціоновано та незаконно. Але, як то кажуть, заборонений плід солодкий - і такі зміни завжди приваблювали велику увагу публіки.

"Йод" зібрав найгучніші з них, дивимося.

HOLLYWEED

У січні 1976 року знак був змінений на HOLLYWeeD (weed - "травичка") на честь нового закону штату Каліфорнія про легалізацію марихуани в медичних цілях.

Photo courtesy of the Hollywood Sign Trust and hollywoodphotographs.com. (All Rights Reserved)
GOLL NAVY

У листопаді 1983 року, перед грою в Rose Bowl (регбі), прихильники команди Navy продемонстрували свою відданість справі, перетворивши знак на GO NAVY (Вперед, NAVY).

Фото: pastyu.com/285170 uploaded by Kwako
ROFFEYSOD

У 1985 році музична група The Raffeys, намагаючись привернути увагу, перейменувала знак на ROFFEYSOD, і в неї це вийшло 😊.

Photo courtesy of the Hollywood Sign Trust and hollywoodphotographs.com. (All Rights Reserved)
HOLYWOOD

У 1987 році папа Римський Іоанн Павло II відвідав Лос-Анджелес. Під час свого візиту він провів месу на стадіоні Доджер Стадіум. Невідомі прикрили одну літеру L у написі HOLLYWOOD і отримали HOLYWOOD (Святе дерево), зробивши його святим... хоча б на вихідні 😇.

CALTECH

У травні 1987 року, під час святкування сторіччя Голлівуда, студенти Каліфорнійського технологічного інституту змінили знак на CALTECH (California Institute of Technology), прикривши частини букв.

Фото: Axel Koester / Los Angeles Times
FOLL

У 1987 році, під час відкриття, в американської телевізійної компанії Fox ще не було такої популярності як зараз. У прагненні заявити про себе та зробити свій дебют яскравішим, вони вирішили пошуміти, перетворивши знак Голлівуда в Fox, на справі вийшло FOLL.

У 1992 і 1996, знак був змінений на PerotWood, на знак підтримки Росса Перо та його президентської кампанії.

Photo courtesy of the Hollywood Sign Trust and hollywoodphotographs.com. (All Rights Reserved)
GO UCLA

Перед матчем з американського футболу в 1993 році між Каліфорнійським університетом у Лос-Анджелесі та Університетом Південної Каліфорнії, знак був змінений на GO UCLA (Вперед, UCLA).

JOLLYGOOD

У 2000 році британська авіакомпанія Virgin Atlantic відкрила рейси з Лос-Анджелеса до Лондона, щоб відзначити цю подію, вандали перетворили знак на JOLLYGOOD (Веселе добро).

Фото: getyourimage.club
SALLYWOOD і SAVE THE PEAK

У лютому 2010 року активісти, що виступають за збереження цього символу в "первозданному" вигляді, завісили брезентом перші літери - і вийшло Sallywood. За кілька днів напис перетворився на  слова SAVE THE PEAK (Врятуйте пагорб). Так активісти організації Trust For Public Land показали свій протест проти можливої забудови землі, на якому він знаходиться.

Фото: Ian Rutherford
Фото: Monkeynutbar at en.wikipedia
😎😎😎

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту