Найкраща попа з колекції - музеї змагаються у новому челенджі в соцмережах

Фото: Carolien van Zoest
Там не тільки "екземпляри" з мармуру. Долучились до флешмобу навіть зоологічні музеї.

Участь музеїв у якихось челенджах чи флешмобах в соцмережах - це як окремий вид мистецтва. Їхні куратори справді мають класне почуття гумору і йдуть в ногу з часом. Пам`ятаєте, як світові музеї долучились до #dollypartonchallenge, де показували, як вони виглядали б у чотирьох різних соцмережах - Linkedin, Facebook, Instagram та Tinder? Потім до світових виставкових зал долучились і українські.

Аж тут нова "тема". Суть проста - показати найкращу попу з колекції. Так-так, ми не жартуємо, мова йде про дупці музейних експонатів.?

Флешмоб запустив Йоркширський музей, опублікувавши мармурову статую римського атлета з відсутнім шматком на "п`ятій точці". Ідею підхопили по всьому світу. Долучились навіть зоологічні музеї, пише Bored Panda.

Представник Йоркширського музею пояснив, що ідея запускати такого роду челендж - це можливість організувати своєрідну онлайн-виставку, яку в реальності створити було б набагато складніше.

Пропонуємо і вам помилуватись найкращими музейними дупами з усього світу.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту