Фото: Javier Mazzeo/Unsplash

Найкраща вакансія: в Швеції шукають працівника на посаду... безробітного

Гасло всіх нероб "Де б не працювати, аби не працювати" тепер має конкретну адресу: місто Гетеборг, залізнична станція Korsvägen, вокзал.

Шведські художники Саймон Голдін і Якоб Сеннебі проводять цікавий експеримент. Вони хочуть найняти на довічну роботу людину, якій не потрібно буде нічого робити. Своєму ледацюзі вони збираються покласти досить високу зарплату, щоб тому не довелося "ще трішечки шити" на стороні.

В створеному ними під цю справу Фонді "Вічне працевлаштування" вже лежать 650 тисяч євро, і ця сума буде рости. Передбачається, що людина-трутень за своє неробство отримуватиме близько 3-4 тисяч в місяць. А посада ця розрахована на 120 років!

На робочому місці цей "трудяга" може займатися чим завгодно, але тільки не працювати. Головні умови: приходити (на вокзал) і йти вчасно. Оплачувана відпустка і пенсія, звичайно, теж входять в соцпакет. А медицина в Швеції і так безкоштовна. Безкоштовна по-справжньому, а не тільки в Конституції, як у деяких.

Який сенс? Експериментатори хочуть зробити з цього "міську легенду" - щоб по всьому світу ходили історії про людину, яку взяли на вічну роботу... аби не працювати.

"Ледача" вакансія буде відкрита в 2025 році. Але можна не сумніватися, вже зараз мільйони українських гаст(не)арбайтерів готуються виїхати в Гетеборг. Зрозумівши це, МЗС Швеції почав готувати документи для виходу з Євросоюзу. Вони теж в курсі, що у нас є безвіз.

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту