Наймасштабніша дитяча дискотека в Україні встановила рекорд (фото)

Фото: Master Management
На тусовку завітала 2721 дитина - вони і стали причиною встановлення рекорду України.😁

6 листопада Київ запалювала молодь, точніше, - дітвора. На найбільшу в Україні дитячу дискотеку "EMOTIONS KIDS DISCO PARTY" завітали більш ніж 5000 гостей. І діти, і дорослі, кажуть, були в захваті від насиченої ексклюзивної програми, що влаштували у столичному Палаці Спорту.

Врешті, дотусувались до нового Рекорду України. Вечірку назвали "Наймасштабнішою дитячою дискотекою" і тепер її внесено до "Книги рекордів України". 

"Власне, вперше, в категорії "Масові заходи" з'явилася дитяча дискотека. Зізнаюся, ми з колегами були вражені від самої ідеї та формату заходу! Ми нарахували 2721 дитину, які є учасниками встановлення рекорду, а не просто глядачами та учасниками дискотеки! Раді оголосити та вручити новий Національний Рекорд і сподіваємося, що з кожним роком цей рекорд буде показувати ще більш високі показники!", - сказала зі сцени Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру книги Рекордів України.

У програмі шоу були виступи юних танцюристів, вокалістів, акробатів, світлове шоу і піротехніка. БУло також яскраве неонове LED-шоу та мильне шоу. Українська співачка TAYANNA виконала свій хіт "Фантастична жінка", а на сцену, разом з нею, вийшли мами зі своїми дітьми. А ще співали учасник "Голосу. Діти" Ярослав Рогальський, представниця України на дитячому Євробаченні-2019 - Софія Іванько і дитячі гурти "High Up 5", "Кеди" та "Dream School". Свої хітові діджей-сети в цей вечір грали наймолодші діджеї України - Dj Solo і Dj Tim. Ведучими були Валентин Орлов, Євген Тюртюбек та Варвара Кошова.

"Я шалено задоволена тим, як пройшла дискотека! Неймовірні дитячі емоції - словами не передати ці відчуття, коли ти бачиш три тисячі пар очей, які сяють від щастя! І такі ж щасливі батьки!", - поділилася організатор і творець дискотеки «EMOTIONS KIDS DISCO PARTY» Анна Склярчук.

Фото: Master Management

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту