Фото: @theradfordfamily

"Найплодючіша" британка в країні народила нову дитину — 22-у за рахунком

Жінка боялася за здоров'я новонародженого, оскільки у світі зараз пандемія коронавірусу.

У Великобританії проживає сім'я Редфорд, яка знаменита тим, що має найбільшу кількість дітей у країні - 21 людину.

Але нещодавно дітей стало ще більше. У п'ятницю, 3 квітня, мама С'ю Редфорд народила дівчинку, передає Yahoo News. Таким чином, в родині Редфордів вже 22 дітей 😩.

Ім'я новонародженої поки не повідомляють. Мама дуже переживала перед її народженням, оскільки останні місяці дівчинка росла в умовах коронавірусної пандемії.

Але, на щастя, малятко народилася здоровим, про що окрилені батьки повідомили в сімейному Інстаграмі. До речі, там зараз понад 230 тисяч підписників 😎.

Дивлячись на С'ю і батька Ноеля, відразу забуваєш про те, як тобі може бути складно стежити за однією дитиною в умовах карантину. Тому що у цієї парочки таких дітей — 22, і як вони з ними ладнають під час ізоляції — незрозуміло 😆.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту