Назарій Яремчук та Софія Ротару - скоро покажуть фільм про українську музику 1970-х років

Фото: скрін відео YouTube Mustache Funk
З'явився перший трейлер документальної стрічки.

"Вусатий фанк" - таку назву має майбутній документальний фільм про українську музику 1970-х років. Перший трейлер стрічки вже з'явився у Мережі, пише BURO.

Автор ідеї та сценарист - Віталій "Бард" Бардецький. Це, до речі, його найперша робота. Режисером є Олександр Ковш.

Документалка досліджує "золоту" епоху української музики. Там буде розповідь про Назарія Яремчука, гурт "Водограй" та легендарну композицію Володимира Івасюка "Червона рута" у виконанні Софії Ротару. 

"Наприкінці 60-их років минулого сторіччя, після "відлиги", в СРСР почали створюватися музичні колективи, покликані стати аналогами західних рок-груп. Вони отримали назву ВІА - "вокально-інструментальні ансамблі". Наступне десятиліття стало "золотою" епохою української поп-музики. Фільм досліджує феномен українського "вусатого фанку", який не втратив актуальності й досі", - пишуть на сайті Держкіно.

Точну дату прем'єри фільму поки не повідомляють, але натякають, що подивитись стрічку можна буде вже цієї весни.

А поки - трейлер. І він насправді інтригує своєю щирістю.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту