Названі головні спортивні тренди 2020 року - йога стала популярнішою на 300%

Фото: StockSnap, Pixabay
Також в топі новий стиль спортивного одягу - tie-dye.

Пошукова платформа Stylight опублікувала новий звіт про спортивні тренди в 2020 році. З нього випливає, що поки значна частина року проходила в умовах карантину та локдауну, люди частіше шукали в інтернеті інформацію і товари по темі спорту. Число подібних питань виросло на 55% у порівнянні з попереднім роком. Запити "йога" збільшилися і зовсім на 300%, а "біг" і "хайкінг" - на 41% і 18% відповідно, пише The Blueprint.

Крім того, компанія представила дані і про найпопулярніші запити на тему стилю спортивного одягу. Їхня кількість збільшилася на 236%.

Але головним трендом в спортивному одязі, на основі пошукових запитів користувачів, став tie-dye. Це техніка фарбування тканин, яка передбачає згортання тканини в клубок перед занурюванням у фарбу. Це дозволяє отримати оригінальний вигадливий візерунок. Цим трендом надихнулися багато брендів - від Dior до WOS.

Tie-dye в поєднанні зі спортивними брендами або предметами гардероба шукали в Інтернеті на 1000% частіше, ніж минулого року.

Всього для дослідження були зібрані дані 12 мільйонів користувачів пошукових платформ - з січня по липень 2020-го.

Фото: flickr.com, kelly
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Екатерина Мокрая
Все добре у розумій мірі. Є прямі протипоказання до спортивних занять і поки не пролікуєшся, можна забути про фізичні навантаження, та навіть про йогу. Я от вже 2 роки з постійним радікулітом і які тільки методи не спробувала, але результату не було. А ще перепила всі можливі знеболюючі з аптеки. От зараз маю проблеми з печінкою, а спина все болить. Добре, що натрапила на відгуки про Центр стимуляції мозгу, у них на сайті https://mind-stimulation.com дізналася про лікування радикуліту та інших отаких хворобю Чесно кажучи, спочатку не вірилося, що от так можливо від фізіотерапії одужати. Али коли після першого сеансу біль майже зник і я першу ніч за багато часу спала як немовля... У такій ситуації і у бабу яку повіриш)) А тут ніякого дива - тільки сучасні досягненні медицини та техніки. А зараз, після першого курсі лікування, мені не те що просто дозволили, а наполегливо радили зайнятися йогою для гнучкості суглобів!
21 серп 2020 р., 10:25
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту