Названо головний вид транспорту 2020-х

Photo by Arno Senoner on Unsplash
Аналітики Deloitte стверджують, що в найближчі роки електровелосипеди будуть продаватися мільйонами.

Нинішнє десятиліття буде тріумфом електротранспорту, але найбільш помітними на дорогах стануть зовсім не електромобілі, хоча про них говорять найчастіше. Експерти Deloitte в дуже оптимістичному прогнозі стверджують, що транспорт майбутнього - це електровелосипед. Причому не тільки в європейських містах, а й у США, де велосипеди поки сприймають, скоріше, як інвентар для активного відпочинку, пише hightech.plus.

За оцінкою аналітиків, з 2020 по 2023 роки на цих двох ринках - в Європі і США - буде продано 130 млн електровелосипедів.
До кінця 2023 електровелосипеди повинні продаватися по 40 млн штук на рік, а електрокари до кінця 2025 лише перейдуть позначку в 12 млн. А зараз по дорогах їздить всього 5,1 млн одиниць EV-транспорту.

За прогнозами Deloitte, найближчим часом щороку число тих, хто їздить на роботу на електровелосипеді, буде збільшуватися на 1%. Цифра здається скромною, але більша частина цих поїздок замінює автомобілі. А це означає, що повітря в містах буде чистішим, а затори, можна сподіватися, будуть поміркованими.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Michael.OD.UA.
Зарядка акумулятора телефону припиняється автоматично - зарядний пристрій одразу стає холодним.
6 січ 2020 р., 15:12
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту