Названо поширену помилку при зарядці смартфона

Хочете, щоб ваш смартфон прослужив якнайдовше – дотримуйтеся простих правил.

Щоб уникнути покупки нового телефону або заміни батареї, необхідно оперативно знімати із зарядки телефон, якщо індикатор батареї показує 100 відсотків, розповів виданню Business Insiderдиректор компанії BatterieIngenieure Домінік Шульте.

Фахівець також радить не заряджати гаджети вночі, адже саме в цей час доби ми не можемо контролювати рівень заряду телефону. Тому заряджайте телефон вранці.

Як і виробники смартфонів, експерт радить підтримувати заряд на рівні 30-50 відсотків. Тоді ресурс батареї знижується повільніше.

У той же час менеджер з продуктів у Google Рональд Хо вважає застарілою думку про те, що занадто часта або надмірна зарядка - це погано. За його словами, сучасні технології дозволяють виробникам вбудовувати в гаджети механізми оптимізації заряду.

Однак Шульте наполягає на тому, що деградація акумулятора відбувається попри наявність у смартфонах захисту від перезаряду.

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
саша карпухын
Viktor Hlukhyy про досягненні гаджетом 100% сучасні смарьфони та планшети переходять на режим використання енергіх з іншиго джерела якщо зарядку не припинити, і навіть якщо навіть гаджет показує 100% це ее значить про повністю зарчджений гаджет адже скільки телефон не заряджавса ви ніколи не зможете використорувати ресурс акумулятора на поану адже він обмежений виробником
7 січ 2020 р., 23:48
Edgar Ariyets
Користуюся смартфонами давно. Переконався, що краще повного розряду передбаченого виробником та заряду до 100% не придумано. Батареї працюють без проблем роками, якщо не переохолоджувати, не тримати телефон рорядженим, та не закачувати ігри з додатками які використовують телефон навіть у режимі очікування, а коли ви їх видаляєте то залишаються приховані файли ,які використовують ваш телефон, тим самим зменшують ресурс батареї та швидкість смартфона. В такому випадку допоможе функція відкату до заводських налаштувань телефону. ,
7 січ 2020 р., 20:16
Олександр Бондарчук
Эта статья для для таких же "невигласив"которые и подали эту чушь
7 січ 2020 р., 09:04
Сергей Хомко
Однозначно когда телефон заряжен до 100 заряд отключается...Господа 21 век на дворе...Автор пишет заряжаете днём ну если не работать то можно и днём но вообще то люди идут на роботу....
7 січ 2020 р., 07:20
Viktor Hlukhyy
Dmytro Liashuk, якщо заряд припинеться, тоді буде розряд до 99%, а після нього знову заряд. Кожен акумулятор має свою певну максимальну кількість циклів.
6 січ 2020 р., 18:19
Дмитро Власюк
Згоден з Дмитром
6 січ 2020 р., 14:43
Dmytro Liashuk
Нісенітниці, а не поради, при досягненні 100% заряд припиняється.
6 січ 2020 р., 10:31
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту