Названо ТОП-10 країн в рейтингу гендерної рівності

Photo by Katherine Hanlon on Unsplash
Україна в рейтингу займає 59-у позицію - після Гондурасу, перед Хорватією.

Всесвітній економічний форум оприлюднив свіжий рейтинг Global Gender Gap Index (індекс гендерного розриву). На першому місці в рейтингу опинилася Ісландія, в трійці - Норвегія і Фінляндія. А повністю ТОП-10 виглядають наступним чином:

Індекс враховує положення жінок в основних областях: освіті, охороні здоров'я та очікуваній тривалості життя, економіці і кар'єрі, а також в політиці.

Країн зі східної Європи в топі рейтингу немає, в своєму звіті дослідники прирівняли цей регіон до країн середньої Азії і вказали, що гендерна рівність тут може бути досягнена не раніше, ніж через 107 років.

Україна в рейтингу займає 59-у позицію - після Гондурасу, перед Хорватією.

"Гендерна рівність має принципове значення для процвітання економіки і побудови сильного, згуртованого і сталого суспільства по всьому світу", - йдеться у звіті Всесвітнього економічного форуму.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту