Названо вік, у якому людина найбільш нещасна

Photo by Kat Jayne from Pexels
Американські вчені охрестили його "вершиною страждань".

Досі не було науково доведено, чи відчувають себе менш щасливими люди з плином життя, і який же конкретно вік людини можна назвати "найбільш нещасливим". Дослідження, проведене професором Девідом Бланчфлауером з Дартмутського коледжу, стверджує, що "страждання середнього віку" досягають свого піку в 47,2 років. У цій роботі були проаналізовані дані щодо 132 країн, з яких 95 були країнами, що розвиваються, а інші займали провідне становище у світовій економіці. Відомості отримали в результаті щорічних опитувань населення (вік респондентів - до 70 років), пише Naked Science.

Як з'ясувалося, у кожної країни існує U-подібна "крива щастя": хоча показники варіювалися, в середньому найнижча точка благополуччя і задоволеності життям припадала на 47,2 років для розвинених країн, тоді як нації, що розвиваються, досягали "вершини страждань" у 48,2 років.

За словами Бланчфлауера, серед досліджених параметрів "нещастя" були: відчай, тривожність, самотність, печаль, стрес, депресія і нерви, фобії і паніка, пригніченість, неспокійний сон, невпевненість у собі, нездатність подолати труднощі, напруга, відчуття невдачі, обділеності, а також самоприниження.

Як припустив автор роботи, "криву щастя" визначає той факт, що в певний момент людина змиряється зі своїми сильними і слабкими сторонами "і в середньому віці пригнічує свої нездійсненні прагнення".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту