Не Каньє Вестом єдиним - Періс Гілтон планує балатуватись у президенти США

Фото: Instagram parishilton

Тільки-тільки всі звиклись з новиною про те, що на пост президента США хоче стати Каньє Вест, а підтримує його Ілон Маск. Як тут з`явився ще один кандидат, який ошелешив усіх своєю заявою ще більше. Точніше - кандидатка.?

Періс Гілтон на своїй сторінці в Instagram оголосила про свої наміри балатуватись в президенти США. І не однією фразою чи постом, а декількома досить провокативними фото. Ще й хештег свій білявка вигадала #ParisForPresident (#ПерісВПрезиденти). 

Почалось все з фотографії, де світська левиця лежить на президентському столі.

Потім вона опублікувала своє фото у досить відвертому вбранні на фоні Білого дому. 

Підписники Періс сприйняли такі заяви як жарт. Дехто навіть порадив їй перефарбувати Білий дім у рожевий колір.?

Але були й такі, хто повірили такій її заяві та підтримали її позитивними коментарями. Серед тих, хто вподобав допис - мама Ілона Маска Мей Маск.

Цікаво, як там будуть тепер справи у сім`ї Маска, адже, якщо заяви Періс Гілтон та Каньє Веста не жарти, то Ілон Маск з мамою опиняються по різні боки президентських перегонів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту