Не маршрутка, а літай-килим: у Слов'янську громадський транспорт ну дуже красивий

"Громадяни, роззувайте ноги, не бачите - килими", "По килимах не ходити. Не вдома!", "Краще за президентський люкс", "Ідеальне місце для селфі", "На новий рік стопудово гірляндами прикрасить", "Софіївська Борщагівка зараз просто обзавідовалася)"
🚐🚀🐮

Цей потік іронії не зупинити під постом Лариси Лісняк. Вона сфотографувала салон маршрутки №9 в Слов'янську. Хто на водійському сидінні - не видно.

Явно естет. З богеми. 

Сміх сміхом, але Оксана Гусейнова написала під постом, що маршрутка "по-багатому" порушує правила.

Пасажирам не видно лобове скло та огляд на дорогу. Водієві - що відбувається у салоні. Оксана кинула повідомлення у Фейсбуку Укртрансбезпеки.

-  Я лише аматор, тому з поверхневого, чим цікавилася в своіх цілях по відкритих документах: самостійне переобладнання тз; пожежна безпека; щоденний огляд та дозвіл на випуск в рейс саме такого автобуса теоретично не може підписати ніхто (бо це одразу стаття), де схема із зупинками та інша інформація для пасажирів (правила надання послуг пасажирського автотранспорту) ст.40 Закону про автотранспорт, - написала Гусейнова. 

Чудо-маршрутка з вулиці не така яскрава, як усередині.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ghanna Mamonova
2 жовт 2019 р., 19:10
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту