Не надо поговорить: телемосту між Україною та Росією не буде

Канал NewsOne скасував спільний ефір з каналом "Россия 24".

Услід за відеозверненням президента України Володимира Зеленського зі своєю заявою виступив телеканал NewsOne, який раніше анонсував на 12 липня телеміст "Надо поговорить" з російським каналом "Россия 24". Основний сенс заяви – телемосту не буде.

"Телеканал NewsOne повідомляє про те, що у зв'язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені у передвиборчій кампанії низки українських партій, ми змушені припинити підготовку телемарафону "Надо поговорить". Ми хочемо, щоб в Україні настав мир, але є сили, що представляють партію війни, яким це вкрай невигідно", - сказано на офіційному сайті NewsOne.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що "анонсований телеміст – це просто дешевий, але небезпечний PR-хід перед виборами, мета якого – знову поділити нас, нас з вами, всіх українців на два табори". Президент закликав усіх зберігати спокій та не піддаватися на провокації. А також пообіцяв, що реакція на телеміст "буде відповідною – задля збереження спокою, порядку та інформаційної безпеки України".

Матерiали по темi
Зеленський відповів на телеміст з Росією: "Зберігайте спокій та не піддавайтеся на провокації" (повний текст, відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту