Не тільки "Щедрик": рятувальники з Дніпра заспівали протипожежну колядку (ВІДЕО)

У привітальному ролики вогнеборці поєднали класичну мелодію Jingle Bells та нагадування про безпеку українців

Святкове відео з'явилося на офіційному каналі Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області. Як йдеться у підписі, спільно з юними учасниками хору "Українське Подвір'я"  , вогнеборці виконали колядку на протипожежну тематику, аби в оселях українців панувала безпека та мир.

Це вже не перше музичне відео від пожежних з Дніпропетровщини.  Наприклад, місяців тому вони поставили хореографічну постановку до Дня рятівника. Пісні про героїзм пожежних в їхньому репертуарі теж було. Щоправда, їхній креатив викликає суперечливі реакції у місцевих мешканців. Дехто хвалить їх за сміливість, ще частина - краще готуватися до зйомок:  "Хорошо,но сыровато )))Но искра есть ))) Тренируйтесь и создадите клип круче Роднополисов" 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту