Не тягни гуму: навіщо дизайнери випускають брендові презервативи

У світі високої моди - мода на контрацептиви власного виробництва. Але остерігайтеся підробок!

13 лютого (якраз напередодні Дня Святого Валентина, і це не випадковість) - Міжнародний день презерватива.

Кохання має бути безпечним. Тому не дивно, що до популяризації цього засобу захисту приєдналися навіть дизайнери світу моди. А чому б ні? Всесвітньо відомі бренди давно вже стали авторитетами в сферах соціальних і навіть політичних - до думок провідних дизайнерів прислухаються. Представники модних будинків давно вже дають поради не тільки на теми, що вдягнути. Проблеми рівноправності, екології - це теж їх теми.

Як і проблеми захисту здоров'я людей. А презервативи - якраз про це. І бренди, усвідомлюючи соціальну відповідальність, намагаються зробити презервативи ще й модними. Ну, і заробити на цьому теж, ніде правди діти.

Сhanel

Своя лінія кондомів є у бренду Сhanel. Все дуже мінімалістично, як класична "маленька чорна сукня", що мусить бути у кожної жінки.

"Залишайтеся стильними" - написано на упаковці. Правда, за стиль доведеться розщедритися: упаковка з 12 штук обійдеться в чималу суму 279 доларів.

Alexander Wang

Американський дизайнер Александр Венг - визнаний майстер епатажу. І вже повз такої теми, як виробництво власної "лінії" кондомів точно не міг пройти. Він і не пройшов, випустивши лінію одягу і аксесуарів з написом-девізом на упаковці "Захисти свого Венга".

Цікаво, що випустив свої фірмові кондоми Венг в колаборації з маркою Trojan. Чи не досить спірна назва для презерватива, якщо згадати історію про "Троянського коня"?

Marc Jacobs

Дизайнерські презервативи від Марка Джейкобса, колишнього художнього керівника Louis Vuitton, продавалися на інтернет-аукціонах за ціною лише $1.99.

"Пам'ятай, безпека - головне!" - таке послання з підписом Марка Джейкобса красується на мінімалістичній упаковці. Але, от біда, сам дизайнер стверджує, що ніколи не випускав презервативи.

Тому радимо прислухатися до напису на упаковці - бо невідомо, що за якість у "піратських" презервативів, які продаються від імені Джейкобса.

"Louis Vuitton"

Кілька років тому світ розбурхала новина про те, що пікантний аксесуар випустив бренд Louis Vuitton.

На інтернет-аукціонах кондоми з впізнаваним лого "продавалися" до 68 доларів за штуку. Але коли покупці (а такі навіть знайшлися) зверталися в брендові магазини, то там розводили руками!

Все вірно: Louis Vuitton не виробляв презервативи, так вирішив пожартувати грузинський дизайнер-пранкер Іраклій Кізірія. Це був натяк на те, що Louis Vuitton - чи не найбільш "підроблюваний" модний бренд у світі. І багато хто повірив.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту