Недитяче, несоромне, нестрашне: про секс-іграшки та секс-упередження в історіях поблизу

Ви чули коли-небудь тріск, із яким руйнуються упередження? Оце-от "хррусь" і задумливо-ошелешено-осяяне чиєсь обличчя? Так от якби стереотипи були тематично розсортовані по бункерах, то було б чути, як у бункері з сексуальними табу 21 століття буянить і все трощить. Але одна справа, коли це все - "десь там", на просторах медійних широт, і зовсім інша - коли цей хрускіт звучить у тебе над вухом.

Бармен і подарунок для коханої

Зима минулого року. Бар. Середами тут не надто людяно. Я роблю замовлення, переді мною миттєво виникає порожня склянка, бармен тягнеться за пляшкою на полицю… а потім стається дивне. За два роки я жодного разу не бачила, аби ця людина вронила хоч краплю мимо, а от зараз коло моєї склянки виблискує янтарна калюжа лікеру. Я вдивляюся в барменове обличчя, і помічаю, що він загалом увесь якийсь наче смиканий, розгублений…

- Пааш, усе нормально?

- Зі мною? Ой та! Тобто ні… Тобто я не знаю. Ну тобто тьху, розумієш, зараз же 14 лютого вже близько… І я от учора гуляю зі своєю мадам, питаю, що б вона хотіла отримати в якості подарунка…

- Ну початок наче й не дуже страшний...

- А вона мене під білі рученьки, зиркає так дивно, і в найближчий Цитрус потягла.

- Це… все ще не страшно. На тебе там напала стереосистема чи ти макбуком пальця прибив чи що там таке з тобою трапилось?

- Та ти слухай далі. Мі заходимо. А в них там у куточку полиця якась за матовим склом. А я її взагалі раніше не помічав. А ця жінка мене прямо туди й тягне! А там… - тут мені простягають телефон із відкритим у браузері вкладенням.

- Мм, вібратор? Ого, нічогенькі запити, безшумний режим, смарт-керування, ще й кешбек…

- І от що мені тепер робити?

- Ну як це що? Скачуєш додаток, налаштовуєш управління, диви, там усе написано...

Автор у барі.

- Нє, та це ж катастрофа! Сьогодні вона просить вібратор, а завтра що? Зачиниться з ним у кімнаті, і я вже можу, в цілому, речі пакувати?

- А тепер подивися мені уважно в очі і скажи, що ти жартуєш.

- Це не жарти, що тут смішного?

- А те, що яким би інноваційним не був шмат силікону, він лишається шматом силікону. І навіть у багато разів кращий за тебе тактико-технічними характеристиками…

- Ти не заспокоюєш, якщо хочеш знати.

- Дослухай. Навіть такий, він не здатний задовольнити твою мадам настільки, що ти їй станеш непотрібний. Це абсурд. Секс-іграшки в парі - вони ж не про заміщення, а про доповнення…

Зажди, вони що, розмістили його на сайті в категорії "Фітнес та здоров’я"?!

Уже не пам’ятаю, на якій ноті ми договорили конкретно того вечора, але десь у 20-х числах лютого я тоді заскочила в той самий бар, і за стійкою побачила бармена сяючим та бадьорим.

- Подарував?

- Подарував!

- Речі збирати не думаєш?

- Від цієї жінки? Нізашо! - бармен посміхається ледь не по вуха й простягає мені моє замовлення. Ані краплі мимо.

- За фітнес та здоров’я?

- За фітнес та здоров’я.

Блогер і секспросвітництво

Про секс пишуть давно. І в різні часи пишуть про нього по-різному.

Я рада, що тепер Чарльз відвідує мою спальню рідше, ніж раніше. І коли я чую його кроки біля своїх дверей, я лягаю на ліжко, заплющую очі, розтуляю ноги і думаю про Англію.
З щоденника Леді Хіллінгтон, 1912 рік.

Ця цитата стала анекдотичною ілюстрацією пуританства і консервативності. З того часу минуло більше сотні років, і, на щастя, секс перестали пропагувати жінкам як щось гидке та демонічне. Про задоволення стали частіше говорити, це в якийсь момент стало важливим, і - хто б міг подумати - виявилося потрібним.

Не в образу Англії, але думають про неї все рідше. Втім, у ситуації все ще порівняно скупого секспросвіту виникає питання - якщо не про Англію, то про що і як?

Скажімо, підліткова сексуальність - терен, на якому набивається рекордна кількість шишок. Ворох питань, щіпка розпливчастих туманних домислів, почуття провини додати за смаком. Когось останнє оминає, і якщо вас не обділило ентузіазмом, ви досліджуєте питання "своїми силами".

Риммі 21. Ми знайомі два роки. У неї приблизно 13 000 підписників у Інстаграмі та невеличка затишна рубрика про секс та тіло загалом.

Зараз вона дохідливо й конструктивно говорить про сексуальність, білі плями першого досвіду, робить огляди на презервативи, лубриканти і секс-іграшки. Зараз Римма класна.

А в 16 років Риммі ніхто не казав, щосекс-іграшки з Аліекспресу - то не найфеєричніше вигідне вкладення коштів. Тож за нестачею досвіду й надто великих грошей (ще б пак, у 16 років) першу іграшку було вирішено замовляти саме звідти. Перевага таких “дебютних” придбань полягає в тому, що, допоки замовлення десь іде, ти почуваєшся найкмітливішою та найекономнішою людиною на планеті. А от мінус - в тому, що потім воно таки приходить - і ти знаходиш всередині пакунка доволі жалісний на вигляд ширпотріб.

Рожева вібропуля у формі ракети, можливо, й виглядала на фотографії класно та цікаво. Тільки-от коли відкриваєш коробку, а вона звідти тхне на тебе ароматами добірно-дешевого китайського пластику, ентузіазм кудись вивітрюється. Відсік з батарейками, окантований товстими і навряд чи водостійкими щілинами швів, бозна-яка ступінь токсичності матеріалу, не те щоби чемпіонська якість роботи і в цілому не найбадьоріші заявки на довговічність - загалом, перший млинець вийшов традиційно таким собі.

Згодом з'ясувалося, що секс-іграшки - це недешево. З'ясувалося також, що вони коштують своїх грошей. Втім, що також багато чого варте - то це говорити про таке вголос. Таким чином, можливо, в богом забутому кутку чиєїсь шухлядки так і не оселиться ледь робоча, пахуча, ядерно-рожева вібропуля.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

✨БОЛЬШОЙ ОБЗОР НА CUDDLY BIRD✨ Уберите от экрана детей, щеночков и излишне консервативных граждан, сегодня будем говорить о секс-игрушках! ✨Дизайн: Первое, что просто невозможно не заметить в птичке и то, что заставляет остановить своё внимание на ней среди всех игрушек-это дизайн. И так думаю не только я, ибо Cuddly bird сразу после своего выхода стала победительницей RedDot design award и теперь стоит красивая в музее Red dot в Эссене. Так что да, помимо всего функционального это ещё и кусочек современного искусства возле твоей кровати (я очень удерживаюсь от шутки про то, что теперь можно легально мастурбировать музейным экспонатом, но вот она уже тут. Прости, мам) ✨Почему это гениальный дизайн? Потому что наконец-то индустрия игрушек отошла от огромных чёрных самотыков и пугающих реалистиков, которые мы себе представляем, когда думаем о секс-товарах. В небытие потихоньку отплывают стереотипы о сексе, замалчивание и излишний стыд- а вместе с ними и пошлые извратские игрушки, попадающие своим визуалом прямиком в «зловещую долину» (когда и не человек, и не кукла, и от этого как-то крипово- отлично понятное ощущение на примере манекенов и человекоподобных роботов). На девайсы, больше похожие на предметы модерн-арта перешли почти все современные фирмы (и да, у игрушек есть фирмы, есть контроль качества, и не стоит нападать на АлиЭкспресс в поиске вещей столь личного назначения). Это дало производителям больше свободы в формах, цветах и видах стимуляции, так что теперь это супер-интересная тема, в которой работают самые разные специалисты. И все это ради того, чтобы узнавать своё тело, учить его новому и делать тебя чуточку счастливее в конце концов. ✨ Продолжение и видео в карусели ➡️, но сначала вот это гляньте ⬇️: По мне так миром правит секс, дизайн и математика. И как минимум первые два фактора в себе совмещает не только cuddly, но и магазин, который меня с ним познакомил- @tizzi_ru. Загляните обязательно, у них прям круто! А по промокоду fokdanessie можно ухватить 10% скидку на эту птичку и ещё много чего не менее классного! Они подбирают игрушки на консультации под ваши запросы, так что ошибиться будет почти невозможно)

Публикация от N E S S I E (@fokdanessie)

Продавець секс-шопу та її клієнти

Наталі 36. Вона працює в секс-шопі біля кав’ярні, де я зазвичай сиджу з ноутбуком. Регулярно ми виходимо разом покурити й перекинутися парою слів. Іноді я заходжу до неї в магазин, роздивляюся кольорові вітрини і захоплено нюхаю масажні свічки - клянуся, пахнуть так, наче тебе боженька цілує в носик.

В один з таких днів, поки я сиділа побіля каси, зайшов хлопець на вигляд десь трохи старший за мене. Бідолаха ледве не бігом здолав відстань від дверей до прилавка, перелякано дивлячись перед собою в підлогу. 

- Добрий день. А ч-чи м-можна забрати з-зам-мовлення? - не підводячи очей, юнак простягає моїй знайомій телефон, судячи з усього, з номером товару.

- Добрий день, звісно. Анальна пробка й лубрикант у вас, правильно?

Відповіді не лунає. Блідніючи й червоніючи почергово, хлопець кинув переляканий погляд на мене, що сиділа поруч - із чашкою чаю в одній руці й масажною свічкою в іншій - напевно, очікуючи на якусь насмішку чи засудження на моєму обличчі. Потім повернувся назад до Наталі й коротко кивнув.

Коли пакунок із замовленням опинився у нього в руках, він так стрімко вилетів з магазину, що ледве попрощався.

- І часто у вас таке?

- Час від часу. Зазвичай спішать завірити в тому, що це на подарунок комусь, чи навіть якщо собі, то “ви не подумайте, в мене дівчина є”. Щоправда, один чоловік запам’ятався. Десь півтора місяці тому це було. Зайшов у строгому костюмі, в пальто, на вигляд приблизно років 50. Солідний такий мущіна. Підходит і впевнено заявляє - не говорить, а саме заявляє - про те, що йому потрібен стимулятор простати. Не запнувся жодного разу, ані тіні зніяковіння в голосі. Поки підбирали, розговорилися… Я зробила якийсь комплімент його костюму, а він у відповідь: “Я взагалі рідко таке ношу. Їду просто з похорону брата - від аденоми простати помер”.

- …

- Ти чогось притихла. Тобі там окропчику долити ще?

Дарина Карапетян
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту