Неможливо встояти: вчені дали назву "жалісливому писочку" собак (відео)

Фото: Pexels
Виявляється, у песиків є спеціальний м’яз на мордочці, який допомагає їм піднімати брову. Це і створює той "особливий" погляд, перед яким мліють навіть найстійкіші.

Погодьтесь, вираз мордашки, який деколи робить ваш пес, не порівняти ні з чим. Буває, навіть незрозуміло, чи собака сумний, чи його щось бентежить, чи він хоче вам чимось допомогти. Або він просто запитує – "В тебе не буде для мене лишньої кісточки?".

Вчені досі не могли розгадати, як у собак виходить робити таку міміку. Але команда психологів та анатомів з Британії нарешті змогла це явище пояснити. Вони кажуть, що собаки роблять такі писочки завдяки "внутрішній" брові, яку вони вміють піднімати. Назвали це вчені так: "AU101: підняття внутрішньої брови", пише The New York Times.

Фото: Pexels

Цей вираз мордашки собаки використовують навіть частіше за вовків, що дозволило вченим припустити їх схожість з людьми, у яких мімікрія дуже розвинена.

Ось вам приклад. Це відео кумедного собаки зібрало на YouTube більше 200 млн переглядів. Тут яскраво видно його емоції. Дивіться! (Кульмінація – на 15 секунді – Ред.) 😉

Які ж емоційні ці собаки… Але очі "кота зі Шрека" ще ніхто не переплюнув. Хоча… Це всього лише мультик.🎈

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту