Неочікуваний дует: принц Гаррі та Бон Джові записали спільну пісню

Фото: Instagram bonjovi
Разом вони заспівали оновлену версію хіта "Unbroken".

Принц Гаррі та легендарний Бон Джові заспівали дуетом. Вони попрацювали над спільним записом оновленої версії пісні "Unbroken", пише Inspired.

Про майбутню зустріч з Гаррі Бон Джові пожартував: "Я дам йому бубна й подивлюся, що в нього вийде. Я запитував у себе: "Що мені робити? Як мені до нього звертатися?" І тоді зрозумів, що називатиму його артист, раніше відомий як принц".😊

Записали пісню не тільки вдвох, а із супроводом хору Invictus Games.

Представлять трек вже у травні 2020 року під час Invictus Games 2020 - міжнародних спортивних змагань у паралімпійському стилі, участь у яких беруть поранені військовослужбовці й ветерани. Ці змагання засновані за ініціативи принца Гаррі. Цього року Invictus Games відбудуться в Гаазі (Нідерланди). У них беруть участь 19 націй: Україна, Афганістан, Австралія, Бельгія (уперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Великобританія й США.

Додамо, що цей трек співак записав ще у 2019 році для документального фільму про військових ветеранів "To Be Of Service".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту