Фото: Unsplash

Неочікувано: супротивниці фемінізму імітують оргазм

Все через те, що феміністки рідко брешуть про своє сексуальне задоволення ?.

Австралійські й канадські психологи провели дослідження. Вони запросили відповісти на питання, що стосуються різних сфер життя, 462 гетеросексуальних жінок з Великобританії. Умова - жінки повинні були перебувати у відносинах як мінімум чотири місяці.

Опитувальник стосувався тем особистого життя, поглядів на релігію, політику й секс. В анкеті також були питання, що стосувалися оргазму, передає Ніж з посиланням на дослідження.

77% учасниць зізналися, що хоча б раз у житті імітували оргазм. Це траплялося через те, що жінки підозрювали свого партнера в невірності.

З цих 77 відсотків переважну більшість склали леді, які дотримувалися патріархальних поглядів на життя. Психологи пояснили цей феномен тим, що феміністки більш розкуті в сексі й поважають своє право на задоволення, тому рідше імітують оргазм. А ось жінки, які не поділяють їх активістських поглядів - ні.

Тепер, хлопці, порадничок для вас. Якщо виникла підозра на те, що дівчина симулює - запитайте у неї, як вона ставиться до фемінізму.

І все, щиру відповідь отримано ?. 

Матерiали по темi
У чому відмінність сексуальності та сексапільності і до чого тут українці
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту