Фото: Unsplash

Несподівано. Сайт жіночих оргазмів, який нагадує людям про зняття "ярликів" у сексі

Сторінка містить аудіозаписи емоцій жінок, які ті видають у процесі любовних утіх. Але вона створена не просто так.

З 2017 року в мережі існує аудіобібліотека жіночих оргазмів. На портал завантажуються записи пікових відчуттів, які отримали дівчата під час сексу.

Кожен запис супроводжується хештегами, які описують умови, за яких вдалося досягти оргазму. Крім того, вказується зона, яку простимулювали для досягнення успішного результату, пише Ніж.

Аудіо містять унікальні назви ?. Наприклад, є доріжки "Дельфін", "Гарячий Хлопчик Довга Ніч", "Втрачаюголову" та ін. На даний момент, на сайті близько ста записів оргазмів. Є доріжки, завантажені й чоловіками.

Записи можна публікувати анонімно.

Фото: https://orgasmsoundlibrary.com/

Авторками проєкту є власниці магазину секс-іграшок Bijoux. Його мета - більш ніж соціальна: дівчата хочуть прибрати створені порнографією стереотипи про те, яка поведінка під час сексу є правильною, а яка - ні.

"Порно і романтичні фільми мають величезний вплив на наші бажання, очікування і сексуальну поведінку", - повідомляється на сайті.

Звичайно, записи оргазмів можна слухати. Безкоштовно ?.

Матерiали по темi
Неочікувано: супротивниці фемінізму імітують оргазм
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту