Фото: inma · lesielle / Unsplash

Nestle відмовилась від цукру у своїх батончиках

Компанія буде додавати порошок фруктози для підсолоджування шоколаду.

Один зі світових лідерів з виробництва солодощів, компанія Nestle запустила лінію шоколадних батончиків без цукру. Замість нього технологи будуть додавати у солодкі вироби білу оболонку какаобобів, яка містить фруктозу - замінник рафінаду.

Як повідомляє The Independent, раніше компанія викидала цю оболонку, не вважаючи її корисною при виробництві шоколаду.

Перші sugar-free батончики з'являться в Японії: це будуть шоколадки KitKat. Пізніше цукор перестануть додавати й в інші кондитерські вироби Nestle, у тому числі з білого шоколаду (в якому міститься найбільше цукру серед інших видів шоколаду). Нова "здорова" технологія також запрацює в інших країнах, де є виробництво компанії, але з 2021 року.

Зазначимо, що у світі спостерігається тенденція комплексної відмови від цукру у харчових продуктах. Медики рекомендують знизити вживання рафінаду до мінімуму, оскільки він викликає інсульти, проблеми з тиском, сприяє відкладенню жиру і переїдання. Крім того, цукор послаблює кістки й прискорює старіння шкіри.

Приємного мало. А солоденького то хочеться.

Матерiали по темi
День шоколаду: найнеймовірніші факти про найпопулярніший у світі смаколик
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту