Фото: Unsplash

Netflix більше не будуть викладати весь сезон серіалів відразу: чому

Популярність вимагає захисту.

За що ми любимо Netflix?

За величезну кількість дійсно якісних серіалів? Так. За незвичайні теми й сюжети? Так. За те, що сервіс викладав сезони своїх серіалів одним махом? О так.

Але з останнім можуть виникнути проблеми, повідомляє Metro. Netflix тестує нову форму публікації своїх серій - по одній в тиждень. Іншими словами, сервіс планує випускати свій продукт подібно до всіх інших телекомпаній.

Серед можливих причин такого рішення називають скажений інтерес користувачів до продукту компанії: спойлери про серіали розлітаються дуже швидко, що зменшує кількість зацікавлених у них людей.

А так - збільшуємо очікування, знижуємо ризик "зливу" фіналу й утримуємо аудиторію до кінця. Нічого особистого, просто бізнес 👈.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту