Фото: Unsplash

Netflix дозволив прискорювати перегляд серіалів. Режисери обурюються

На їхню думку, стрімінговий сервіс не має права змінювати контент без згоди авторів.

Netflix тестує нову функцію - зміну швидкості перегляду відео сервісу. Про це повідомляє Android Police.

Користувачам андроїд-смартфонів у тестовому режимі пропонують або уповільнювати перегляд серіалів, або, навпаки, його пришвидшувати - до 1,5 у плеєрі.

Кіношники таку ідею сервісу не оцінили. Першим виступив проти сценарист "Трохи вагітної" Джадд Апатоу, який заявив, що готовий відстоювати право автора визначати швидкість фільму у суді.

"Ні, Netflix, ні. Не змушуйте мене обдзвонювати кожного режисера і творця серіалів на Землі, щоб боротися з вами з цього приводу. Побережіть мій час. Я все одно виграю, але це займе купу часу. Не потрібно витрачати наш час. Ми надаємо вам класний контент. Залиште його в тому вигляді, в якому він замислювався", - написав він у твіттері.

Ініціативу сценариста підтримали інші творці кіно. Режисер Пітер Ремзі іронічно додав, чи не хочуть, бува, користувачі їсти чи займатися сексом у півтора раза швидше. 

"Невже все повинно створюватися для найледачіших і позбавлених смаку?", - написав він.

Пізніше Апатоу додав, що сервіс не вправі самостійно змінювати відеоконтент. Це можливо виключно зі згоди автора. Однак, на думку сценариста, більшість творців кіно погодяться на пропозицію Netflix, бо розуміють, наскільки сервіс популярний серед глядачів.

Однак для цього пожертвують принципами кіноіндустрії та якістю самих фільмів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту