Netflix випустить серіал за коміксом Ніла Геймана "Пісочна людина" (фото)

Поки що планують відзняти 10 серій проєкту.

Нарешті Пісочна людина оживе.

За історією культового героя всесвіту DC - Sandman - знімуть серіал. Про це повідомив сценарист цієї лінійки коміксів, письменник Ніл Гейман (який створив "Американських богів" і "Задверря"). Він також стане одним із шоуранерів серіалу.

Як повідомляє Variety, планують випустити 10 пробних серій проєкту.

"Ми раді співпрацювати з такою командою. І створити окремий епічний оригінальний серіал цього багатошарового всесвіту", - повідомили у Netflix.

Комікс Sandman був одним з коміксів, які увійшли до списку бестселерів New York Times. Також він входив до рейтингу "100 кращих творів з 1983 по 2008 рік" від Entertainment Weelky і є єдиним коміксом, який отримав премію World Fantasy Award.

Головний персонаж коміксу миготів в історіях, з ним пов'язаних - наприклад, у "Костянтині" й "Люцифері", які вже виходили на широкі екрани.

Раніше були спроби екранізувати Пісочну людину. Але тоді проєкт зупиняв сам Гейман, який не хотів випускати його "недосконалим".

І час настав ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту