Netflix випустив комедію про Ісуса та його бойфренда. Її вимагають закрити (трейлер)

Фото: netflix.com
Петицію підписали вже майже два мільйони людей.

Netflix випустив комедію "Перша спокуса Христа". Над проектом працювали бразильські коміки Porta dos Fundos. Сюжет розповідає, як Ісус знайомить свою сім'ю з потенційним бойфрендом, пише SNC.

Ісус повертається разом із супутником на ім'я Орландо з пустелі. На вечірці на честь 30-річчя Христа показана його сім'я - Діва Марія, Йосип і Бог. Пізніше виявляється, що Орландо - диявол.

Глядачів обурила не тільки орієнтація Ісуса. У фільмі також показано, як він п'є чай з марихуаною, а Марія її курить. Раніше Porta dos Fundos вже випускали провокаційні проекти, пов'язані з християнством.

Вихід фільму спровокував гучний скандал - глядачі розкритикували його за сюжет, який, на їхню думку, спотворює історію про життя Ісуса. Зараз петицію з вимогою закрити проект підписали майже два мільйони людей.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Yan Tedov
Вы посмотрите как мусульмане, иудеи, индусы, буддисты оберегают и защищают свои религиозные святыни и ценности. А у христиан, блин, всё не как у людей. Оху*вшие кино-толстосумы вообще "берега попутали". Как бл*луна Вайнштейна клеймить, так все артистки-проститутки сразу "нарисовалась". Тут же мировой скандал, надругались над христианскими ценностями - и тишина, и только 2 млн.простых людей возмутились против обкуренных кино-пр*дурков. Главу Нетфликса - в отставку.
28 груд 2019 р., 19:30
Yan Tedov
Это просто пи*дец. Там не гамняную комедию надо отменять, там весь Нетфликс (Netflix Pictures) надо закрывать и продавать с молотка. Потому что фильмо-боссы ох*ели. Сразу понятно, что провокация заказная. За этот беспредел кинокомпания должна быть наказана по полной...
28 груд 2019 р., 19:18
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту