Netflix знизить якість відео, щоб в Європі не обвалився інтернет

Фото: Jade87/Pixabay
Про це стрімінгові платформи на час карантину наполегливо просить ЄС.

Європейський союз закликав Netflix та інші стрімінгові платформи знизити якість відео, щоб інтернет "не зламався" через перенавантаження під час загального карантину, пише ElleGirl.

"Щоб перемогти коронавірус, ми залишаємося вдома. Дистанційна робота і стрімінг-сервіси доволі допомагають, але інфраструктури знаходяться під загрозою. Щоб зберегти доступ в інтернет для всіх, давайте перемкнемося на стандартну якість замість високе розширення", - заявив член Єврокомісії Тьєррі Бретон.

Повідомляється, що стрімінгова платформа вже почала регулювати якість потокових відео.

Через пандемію коронавірусу навантаження на інтернет-сервіси значно збільшилося (і продовжує рости до сих пір). Все більше людей залишаються вдома на карантині. Навчальні заклади та офіси переходять в режим дистанційної роботи. Тому всесвітня Мережа дійсно знаходиться в зоні ризику.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту