Невдала спроба шантажу: у гурту Radiohead викрали їхні невидані записи, але бенд відмовився платити та сам оприлюднив сингли (аудіо)

Фото: Wikipedia
Гурт шантажували 18-годинним музичним матеріалом, крадії вимагали 150 тисяч доларів.

В англійського гурту Radiohead хакери викрали їх невидані пісні - 18 годин музичного матеріалу 1995-1998 років, який був записаний під час створення альбому ОК Computer.

Шахраї погрожували бенду оприлюднити їх записи і вимагали за повернення матеріалу 150 тис. доларів, повідомляє BBC. Але музиканти не піддались на шантаж та обхитрили хакерів. Гурт самостійно оприлюднив записи в Інтернеті, випередивши крадіїв.

Переглянути цей допис в Instagram

radiohead.bandcamp.com rebellion.earth

Допис, поширений Radiohead (@radiohead)

Альбом складається з 18 записів, його можна придбати за 18 фунтів стерлінгів. А от безкоштовний архівний альбом буде доступний лише 18 днів. Такий "вісімнадцятковий" маркетинг.

"За 18 фунтів можна дізнатися, чи ми повинні були виплачувати цей викуп", - коментує гітарист Джонні Грінвуд.

Джерело витоку записів – невідоме. Але Грінвуд сказав, що це музика з "міні-архіву" співака Тома Йорка, який був на сесіях запису. Вважається, що якраз цифрова копія цього запису була вкрадена минулого тижня.

Фото: Wikipedia

"Замість того, щоб поскаржитись чи ігнорувати хакерів, ми оприлюднили 18 годин записів на Bandcamp. Всі зібрані кошти віддадуть суспільно-політичному руху Extinction Rebellion (рух, який розпочався у Великобританії у 2018 році після виходу доповіді про глобальне потепління Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату, яка є частиною ООН. – Ред.), який виступає проти змін клімату.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту