Пікалов та інші актори "Кварталу" в очікуванні Манжосова згадували, як штрафували його за запізнення (відеорепортаж)

"Йод" розповідає і показує, що відбувалося в прес-центрі, куди повинен був з'явитися з сенсаційними заявами колишній товариш Зеленського.

У Києві замінували прес-центр Українських Новин, де мав виступити друг дитинства Зеленського, екс-учасник студії "Квартал 95" Денис Манжосов. 

Про це стало відомо під час трансляції прес-конференції, на яку прийшло близько 30 журналістів. 

Денис Манжосов планував поділитися згадками зі свого дитинства (актор товаришував із Зеленським змалечку), розказати, як утворився "Квартал 95", та, найголовніше — чому колишні найкращі друзі не спілкуються вже шість років. 

Онлайн-трансляцію чекали близько 4 тисяч глядачів. У приміщення Українських Новин також прийшла творча група студії "Квартал 95". 

Фото: Українські Новини

Олександр Пікалов перед початком конференції повідомив, що Манжосов запізнюється. І навіть пожартував, що за це "його варто оштрафувати на $50, як в старі добрі часи".

Однак прес-конференція так і не почалася, і не через запізнення Дениса. Раптово надійшло повідомлення про замінування приміщення. Як повідомив директор агентства, їм надійшло анонімне повідомлення про псевдомінування всієї будівлі Новин.

А також — спростував слова Пікалова, повідомивши, що Манжосов приїхав на конференцію за годину до події. Але через 5-10 хвилин вийшов з будівлі, сів у таксі і поїхав в невідомому напрямку.

Так і в теорії змов повірити можна...

Що відбувалось в прес-центрі, поки всі чекали Манжосова, дивіться в нашому відеорепортажі:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту