Фото: Youtube

Невже це Бенксі? Журналісти знайшли можливе інтерв'ю з вуличним художником (відео)

У ролику молодий чоловік прикриває обличчя шарфом і пояснює, чому графіті-художник повинен уникати публічності.

Блондин зі світлими очима і хитрим поглядом. Саме так може виглядати Бенксі - вуличний художник, якого ніхто ніколи не бачив ?.

Британський телеканал ITV London знайшов інтерв'ю з молодим чоловіком, який може виявитися зіркою світу графіті. Ролик зняли у 2003 році на виставці Turf War, його навіть транслювали по телебаченню, але поступово про нього забули.

В інтерв'ю хлопець у кепці та шарфі, що прикриває його обличчя, розповідає про вуличне мистецтво та його несумісність з публічністю.

І хоча ця фраза вже наштовхує на думки, що перед нами - анонім Бенксі, у відео є й інші підтвердження "справжності" стріт-художника.

У ролику є сцени, де хлопець малює на стіні зображення чорної комахи й робота з дитиною. Пізніше автором цих картин визнали саме Бенксі.

Таємничий ролик виявив репортер ITV London Роберт Мерфі, повідомляє The Guardian. Журналіст натрапив на відео, займаючись дослідженнями особистості Бенксі.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту