Ні алкоголіків, ні наркоманів: Петро Порошенко погодився здати аналізи перед дебатами (доповнено)

Порошенко призначив зустріч Зеленському біля медпункту НСК "Олімпійський" в п'ятницю, 5 квітня.

Петро Порошенко викликає Володимира Зеленського для здачі аналізів перед дебатами завтра, 5 квітня, у медпункт НСК "Олімпійський".

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив керівник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

"В рамках підготовки до дебатів Петро Порошенко завтра, о 9 годині ранку, чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті "Олімпійського" для здачі усіх необхідних аналізів, в тому числі, на предмет вживання алкоголю та наркотиків", - зауважив Медведєв.

Це запрошення є своєрідною відповіддю штабу чинного Президента на відео Зеленського, в якому той вимагає проведення медичної  експертизи у двох кандидатів перед виборами. 

Відео: телеканал "Прямий"

Крім того, Петро Порошенко готовий оплатити половину вартості дебатів на НСК "Олімпійський".

"Порошенко, безумовно, готовий взяти на себе половину таких витрат на оренду стадіону і пояснити походження цих коштів. Також ми розраховуємо, що другу половину візьме на себе Зеленський, і так само пояснить, звідки ці гроші надійшли в його виборчий фонд", - додав Медведєв.

Ну що ж, чекаємо "отвєточку" Зеленського.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту