Фото: Unsplash

Ні харасменту. У Голлівуді на знімальних майданчиках працюватиме координатор з інтиму

Його послуги знадобилися після численних сексскандалів, пов'язаних з працівниками кіноіндустрії.

Гільдія кіоактеров США затвердила нові правила, за якими має бути організований знімальний процес.

Як повідомляє The Guardian, на майданчику повинен бути присутнім фахівець з інтимних сцен, головне завдання якого - обговорювати з акторами те, що вони повинні у цих сценах виконувати.

Також в обов'язках "інтим-контролера" - стежити за тим, щоб у відвертих сценах від акторів не вимагали того, що вони не хочуть робити.

Нововведення стало необхідністю після того, як ряд артистів повідомили про труднощі, з якими ті стикалися під час знімань секс-сцен. Емілія Кларк, яка зіграла Дейенеріс у "Грі Престолів", з болем розповідала про сцени з Кхало Дрого, де їй доводилося бути жертвою жорсткого сексу (в серіалі, звичайно ж 🙄).

Про контроль за інтимними сценами заговорили й після руху #MeToo проти домагань. Оскільки більшість подібних скандалів відбувалися саме з представниками кіносфери (Вайнштей, Спейсі та ін.).

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Борис Христюк
Про нові шпалери… https://youtu.be/YJYxJyWGgng
31 січ 2020 р., 16:54
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту