"Ні" списуванню: студенти в Індії писали іспит з коробками на головах (фото)

Фото: Unsplash by chuttersnap
Цікаво, чи могла молодь взагалі думати тоді про екзамен з хімії?🤔

В одному з індійських коледжів придумали новий спосіб боротьби зі списуванням. Там студентам під час іспиту з хімії на голови повдягали картонні коробки. Зробили тільки розрізи для очей і все, пише Times of India.

Фотографії з екзамену, який проходив у, м'яко кажучи, не дуже комфортних умовах, швидко розлетілись Інтернетом та викликали обурення у користувачів.

Ідею таку підкинула адміністрація навчального закладу, але місцеве управління освіти назвало таке поводження зі студентами "нелюдським". До того ж винесли офіційне попередження керівництву коледжу.

Після цього адміністрація, звісно, признала свою неправоту та вибачилась за ситуацію. Вони наголосили, що коробки на головах студентів були виключно для того, щоб ті не списували один в одного на екзамені. Жодного натяку на приниження не було. А ще керівництво коледжу додало, що перед іспитом з хімії усіх студентів опитали чи не проти вони писати його у такий незвичний спосіб і ті не заперечили.

Як було насправді - невідомо. Але бачимо точно, що, як мінімум, кумедно на серйозному іспиті точно було.😁

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту